EVENTY

Od kilkunastu lat zajmuje się produkcją wydarzeń kulturalnych, biznesowych czy promocyjnych. W swoim dorobku mam produkcję takich wydarzeń jak: 5 koncertów finałowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kilkanaście koncertów plenerowych, kilkadziesiąt koncertów w takich obiektach jak Opera Leśna, Filharmonia Bałtycka, Teatry, Sale kinowe, Kluby nocne, Domy Kultury. Zorganizowałem wiele spotkań biznesowych, imprez plenerowych, jubileuszy firm i instytucji połączonych z wydarzeniami muzycznymi.

W swoim dorobku mam również organizację spotkań integracyjnych, bankietów oraz imprez promocyjnych. Moje doświadczenie to setki tysięcy zadowolonych uczestników różnych wydarzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy w branży profesjonalnie przygotowuje i produkuje wydarzenia na każdą skalę. W ramach współpracy doradzam, planuję i wykonuje plany promocji tych wydarzeń z dbałością o jakość i rozsądne wydatki. Również dzięki wieloletniej działalności posiadam wypracowane kontakty i modele współpracy z mediami lokalnymi i krajowymi, które są niezbędnym elementem przeprowadzenia każdej kampanii reklamowej wydarzenia.

Dotychczasowo miałem przyjemność produkować wydarzenia z udziałem takich gwiazd jak: TSA, Piersi, IRA, Golden Life, Czerwone Gitary, Żuki, Breakout, Zayazd, Ha-Dwa-O, Maleo, Kombii, KOMBI, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Majka Jeżowska, Agata Młynarska, Franciszek Walicki, Marek Karewicz, Marek Piekarczyk, Katarzyna Figura, Piotr Pręgowski, Krzysztof Skiba... i wiele wiele innych.

Od 2015 roku jestem producentem i jednym z pomysłodawców ROCKBLU Przywidz Festiwalu, który rok rocznie odbywa się w sierpniu na terenie gminy Przywidz w województwie Pomorskim.